Hoofdverpleegkundige

Elke wooneenheid wordt geleid door een hoofdverpleegkundige.

Diens rol bestaat erin het beheer van de wooneenheid te verzekeren: opvolging van de bewoners, contacten met de families, leiding geven aan het verzorgend personeel, coördinatie van de interdisciplinaire aanpak, ...

A0 : Virginie Vanderlinden - 02/373 65 47 - virginie.vanderlinden@nazarethrvt.be

A1: Fabrice Ferauge - 02/373 66 53 -                       fabrice.ferauge@nazarethrvt.be

A2 : Sophie Legrève - 02/373 65 43 - sophie.legreve@nazarethrvt.be

A3 : Nadine Okitolongo - 02/379 30 88 -                    nadine.okitolongo@nazarethrvt.be

A4 : Francesca Balsamo - 02/373 65 45 - francesca.balsamo@nazarethrvt.be

B1: Houria Bachiri - 02/373 65 42 - houria.bachiri@nazarethrvt.be

B2 :  Houria Bachiri - 02/373 65 42 - houria.bachiri@nazarethrvt.be en Sonja Van Riet                  - 02/373 66 51 - sonja.vanriet@nazarethrvt.be